Ekipa Koncertu Niepodległości

Ola Turkiewicz – dyrektor artystyczny, kompozytor, aranżer
Jacek „Wiejski” Górski – producent, scenarzysta, reżyser

Wokaliści:
1.  Ola Turkiewicz – śpiew, kompozycje, aranżacje (KN2009-15)
2.  Marek Bałata – śpiew (KN2009-12)
3.  Jan Bogdaniuk – śpiew (KN2011, 2013)
4.  Stanisław Belica – śpiew (KN2013)
5.  Igor Irzycki – śpiew, chór III ADH (studyjne nagranie utworu „Orlątko”)
6.  Kuba Małek – śpiew, chór III ADH (KN2009)
7.  Grzegorz Wilk – śpiew (KN2013-2016)
8.  Katarzyna Jankowska – śpiew (KN2009, KN2016)
9.  Justyna Rodasik – śpiew (KN2014)

10. Mikołaj Felicki- śpiew, chór III ADH (KN2016)
11. Julka Kutra- śpiew, chór III ADH (KN2016)

 
Live music performer:
12. Anna Suda | An On Bast (KN2016)

Sekcja rytmiczna:
13. Marcin Riege – fortepian, instrumenty klawiszowe, aranżacje (KN2010-2014)
14. Paweł Kaczmarczyk – pianino (KN2009)
15. Krzysztof Kowalewski – gitara, aranżacje (KN2009-2016)
16. Artur Kubasik – gitara (KN2013)
17. Sławomir Pogoda – gitara (KN Westerplatte 2016)
18. Marcin Ritter – bas, kontrabas (KN2010-2016)
19. Marcin Fidos – bas, kontrabas (KN2013)
20. Marcin Murawski – kontrabas (KN2009)
21. Przemek ”Benbeneq” Kuczyński – perkusja (KN2010-2015)
22. Grzegorz Poliszak – perkusja (KN2012-2013, KN Westerplatte2016)
23. Grzegorz Grzyb – perkusja (KN2009)
24. Sly  Juhas – perkusja / drums (KN Poland / Canada)
25. Kuba Pogorzelski – djembe, bębny afrykańskie (KN2012)
26. Thomas Celis Sanchez – instrumenty perkusyjne (KN2013-2014)
27. Radek Bolewski – perkusja (KN2016)

Goście specjalni:
28. Imam Janusz Aleksandrowicz – śpiew (KN2012-2013)
29. Rabin Michael Schudrich – śpiew (KN2012-2013)

Zespół „Dziczka”
30. Tatiana Sopiłka – śpiew (KN2012-2013)
31. Maniucha Bikont – śpiew (KN2012-2013)
32. Justyna Czerwińska – śpiew (KN2012-2013)
33. Maria Puzyna – śpiew (KN2012-2013)
34. Ewa Winiarska – śpiew (KN2012-2013)
35. Agata Wróbel – śpiew (KN2013)

Narratorzy:
36. Maciej Kozłowski – narracja i prowadzenie (KN2009)
37. Andrzej Piszczatowski – narracja i prowadzenie (KN2010)
38. Elżbieta Czerwińska – narracja (KN2011)
39. Wojciech Malajkat – narracja i prowadzenie (KN2012-2013)
40. Jacek Mikołajczak – narracja i prowadzenie (KN2013-2014)
41. Antoni Pawlicki – narracja i prowadzenie (KN2015)
42. Arkadiusz Brykalski - narracja i prowadzenie (KN3M2016, KN Wetserplatte)
43. Małgorzata Bonikowska – narracja i prowadzenie (KN Poland / Canada)
44. Krzysztof Franieczek – narracja i prowadzenie (KN2016)

Soliści:
45. Tigran Aleksanyan – duduk, klarnet, flety armeńskie (KN2012-2013)
46. Vasyl Popadiuk – wirtuoz skrzypiec (KN2012)
47. Wojciech Hartman – I skrzypce (KN2014)
48. Dawid Lubowicz – I skrzypce (KN2009), solista i I skrzypce (KN2013)
49. Marcin Janiszewski – akordeon (KN 2010, 2012-2015)
50. Paweł Jabłoński- akordeon (KN Westerplatte 2016, KN Poland / Canada)
51. Grzech Piotrowski – saksofon (KN2009)
52. Łukasz Korybalski – trąbka (KN2010)
53. Robert Murakowski – trąbka (KN2014-16)
54. Rebecca Hennessy – trąbka / trumpet (KN Poland / Canada)

Harfa:
55. Sandra Kopijkowska (KN2009)
56. Małgorzata Komorowska – harfa (KN2011, 2013)

Sekcja smyczkowa:
57. Karolina Andres – wiolonczela (KN2009)
58. Justyna Górska - altówka, Kwartet „Obligato” (KN2014)
59. Maksymilian Grzesiak – skrzypce (KN2009)
60. Julia Hanasz-Kubica – II altówka (KN2013)
61. Bartosz Henrych – altówka (KN2009)
62. Mariusz Jagoda – II skrzypce Kwartet „Obligato” (KN2013)
63. Aleksandra Jarosińska – II skrzypce Kwartet „Obligato” (KN2014)
64. Patrycja Jopek – skrzypce (KN2009)
65. Monika Kos-Nowicka – skrzypce (KN2013-2014)
66. Karolina Kozłowska – altówka (KN2009)
67. Małgorzata Łoboda – altówka, Kwartet „Obligato” (KN2012-2013)
68. Marcin Malikowski – wiolonczela (KN2009)
69. Sara Malinowska – II skrzypce, Kwartet „Obligato” (KN2016)
70. Marzena Masłowska – wiolonczela, Kwartet „Obligato” (KN2012-2016)
71. Aleksandra Nikiel – I skrzypce, Kwartet „Obligato” (KN2013)
72. Anna Niziołek – II skrzypce, Kwartet „Obligato” (KN2013)
73. Karolina Matyas - altówka, Kwartet „Obligato” (KN2014)
74. Katarzyna Oczkowska – wiolonczela (KN2009)
75. Dorota Oleszkowicz – II skrzypce (KN „Westerplatte”)
76. Michał Osmycki – I skrzypce, Kwartet „Obligato” (KN2012)
77. Karolina Sienkiewicz – skrzypce (KN2009)
78. Agata Słowikowska – skrzypce (KN2009)
79. Marcin Sochan – II skrzypce, Kwartet „Obligato” (KN2012-2013)
80. Aleksandra Stańko – altówka, Kwartet „Obligato” (KN2013)
81. Anna Witkowska – skrzypce (KN2009)
82. Marta Zalewska – II skrzypce (KN2013-2014)
83. Agnieszka Zagroba-Klahs – altówka (KN 2015)
84. Sergiusz Pinkwart – altówka (KN 2015)
85. Dorota Oleszkowicz – II skrzypce (KN Westerplatte 2016)
86. Aline Homzy – I skrzypce, skrzypce solo / 1st violin (KN Poland / Canada)
87. Brielle Goheen – II skrzypce / 2nd violin (KN Poland / Canada)
88. Laurence Schaufele – altówka / viola (KN Poland / Canada)
89. Beth Silver – wiolonczela / cello  (KN Poland / Canada)

Chór III Wielopoziomowej Artystycznej Drużyny Harcerskiej:
90. Sati Ashkhanian – śpiew, chór III ADH (KN2013)
91. Bartek Banaszek – śpiew, chór III ADH (KN2016)
92. Patrycja Baranowska – śpiew, chór III ADH (KN2009)
93. Laura Czerniawska – śpiew, chór III ADH (KN2009)
94. Julka Dudkowska – śpiew, chór III ADH (KN2013)
95. Rafał Dziekoński – śpiew, chór III ADH (KN2009)
96 Gabrysia Felicka – śpiew, chór III ADH (KN2013)
97. Mikołaj Felicki – śpiew, chór III ADH (KN2016)
98. Julka Golańska – śpiew, chór III ADH (KN2009)
99. Karolina Grzywaczewska – śpiew, chór III ADH (KN2013)
100. Igor Irzycki – śpiew, chór III ADH
101. Kasia Jankowska – śpiew, chór III ADH (KN2009)
102. Julka Jaworska – śpiew, chór III ADH (KN2009)
103. Michalina Jeleniewicz – śpiew, chór III ADH (KN2009)
104. Kałużna Karolina – śpiew, chór III ADH (KN2016)
105. Marysia Karwacka – śpiew, chór III ADH (KN2013)
106. Julka Kępista – śpiew, chór III ADH (KN2013)
107. Zuzanna Kielec – śpiew, chór III ADH (KN2016)
108. Julka Kocik – śpiew, chór III ADH (KN2013)
109. Zuzanna Kociubińska – śpiew, chór III ADH (KN2013)
110. Marysia Kościelska – śpiew, chór III ADH (KN2009)
111. Julka Kutra – śpiew, chór III ADH (KN2016)
112. Dominika Lasoń – śpiew, chór III ADH (KN2013)
113. Paula Lasoń – śpiew, chór III ADH (KN2013)
114. Ewa Lubowicka – śpiew, chór III ADH (KN2013)
115. Kuba Małek – śpiew, chór III ADH (KN2009)
116. Julka Marzec – śpiew, chór III ADH (KN2009)
117. Klaudia Michajłow – śpiew, chór III ADH (KN2016)
118. Anna Michrowska – śpiew, chór III ADH (KN2009)
119. Wiktoria Mitura – śpiew, chór III ADH (KN2013)
120. Młynczak Weronika – śpiew, chór III ADH (KN2016)
121. Nosarzewska Malina – śpiew, chór III ADH (KN2016)

122. Nowicka Julka – śpiew, chór III ADH (KN2016)
123. Rogala Maja – śpiew, chór III ADH (KN2016)
124. Wiktoria Rurka – śpiew, chór III ADH (KN2009)
125. Michał Staniszewski – śpiew, chór III ADH (KN2009)
126. Magda Synowiec – śpiew, chór III ADH (KN2016)
127. Maja Ścioch – śpiew, chór III ADH (KN2016)
128. Amelia Waś – śpiew, chór III ADH (KN2013)

129. Asia Witczak – śpiew, chór III ADH (KN2013)
130. Monika Witczak – śpiew, chór III ADH (KN2013)
131. Wiktoria Zadrożna – śpiew, chór III ADH (KN2009)

Scenariusz, współpraca reżyserska:
132. Maria Dłużewska – współpraca reżyserska (KN2009)
133. Anna Mentlewicz - scenariusz, współpraca reżyserska i prowadzenie (KN2011)
134. Jacek „Wiejski” Górski – produkcja, scenariusz, współpraca reżyserska (KN2009-2016)