koncert-niepodleglosci-header

Rezerwacja wejściówek

Ruszyła rezerwacja bezpłatnych wejściówek na XI Koncert Niepodległości „Leśni” w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapraszamy!

Zarezerwuj wejściówkę:

Żeby zarezerwować bezpłatną wejściówkę należy wpisać swój adres e-mail w poniższe pole. Podanie adresu e-mail oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora tj. Fundację Dziedzictwa Rzeczypospolitej, z siedzibą w Mieruniszkach, Mieruniszki 26, 16-424 Filipów.  Więcej: Informacja dotycząca ochrony danych osobowych.

[FM_form id=”11″]

W przypadku technicznych problemów z rezerwacją bezpłatnych wejściówek prosimy o kontakt na adres [email protected]
W treści maila* prosimy podać imię i nazwisko oraz liczbę wejściówek. Uwaga: Jedna osoba może zarezerwować max. 4 wejściówki. Dystrybucja trwa do wyczerpania puli wejściówek.
* Wysłanie maila oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora tj. Fundację Dziedzictwa Rzeczypospolitej, z siedzibą w Mieruniszkach, Mieruniszki 26, 16-424 Filipów.  Więcej: Informacja dotycząca ochrony danych osobowych.

Ważne informacje:

1. Wstęp na Koncert Niepodległości jest bezpłatny, za okazaniem ważnej wejściówki.

2. Wejściówki są zabezpieczone unikalnym numerem i kodem, z każdej wejściówki można skorzystać wyłącznie jeden raz.

3. System jednorazowo pozwala na wygenerowanie maksymalnie 4 wejściówek.

4. Podanie adresu e-mail, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji związanych z wydarzeniami organizowanymi przez Fundację Dziedzictwa Rzeczypospolitej. Z subskrypcji można zrezygnować klikając na  link lub wysyłając wiadomość ze słowem „NIE” w tytule na adres [email protected] (konieczne jest wysłanie wiadomości z tego samego adresu e-mail, na który jest realizowana subskrypcja).

5. Pełna informacja dotycząca ochrony danych osobowych (RODO) w związku ze zmianami w przepisach z dnia 27 kwietnia 2016 dostępna jest tutaj.