koncert-niepodleglosci-header

Wykonawcy

Artyści, którzy tworzą/tworzyli ekipę Koncertu Niepodległości od 2009 roku

Kasia Jankowska

Absolwentka wydziału wokalnego Akademii Muzycznej w Łodzi, wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz wydziału elektroniki w specjalności inżynieria akustyczna Politechniki Wrocławskiej.

Kasia Jankowska

W ekipie Koncertu Niepodległości” po raz pierwszy znalazła się w 2009 roku.

Absolwentka wydziału wokalnego specjalność choreografia i techniki tańca w Akademii Muzycznej w Łodzi, wydziału instrumentalnego specjalność klarnet w Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz wydziału elektroniki w specjalności inżynieria akustyczna Politechniki Wrocławskiej.

Naukę tańca oraz śpiewu rozpoczęła w wieku 5 lat w zespole taneczno-wokalnym „Szachraj” w Legionowie gdzie obecnie pracuje jako instruktor. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Wraz z zespołem Szachraj w 2004 roku jako solistka wzięła udział w wydaniu pierwszej autorskiej płyty zespołu pt. „Szachrajowy garnek marzeń”. W 2005 roku brała udział w koncercie „Śpiewnik Babuni” i „Śpiewnik Polaka” w Teatrze Polskim z wieloma czołowymi artystami polskiej estrady. Koncerty te były transmitowane przez Telewizje Polską (TVP 1 , TVP 2 oraz TVP POLONIA). W 2006 roku wzięła udział w koncercie Bożonarodzeniowym TV POLSAT gdzie śpiewała razem z Andrzejem Piasecznym. Wraz z zespołem wzięła udział również jako solistka w nagraniu płyty z pieśniami patriotycznymi z okazji 70 rocznicy Powstania Szarych Szeregów.

Od 2013 związana z jednym z czołowych zespołów branży eventowej Picasso MGI jako wokalistka, saksofonistka i klawiszowiec. W 2014 jako pierwszy klarnet World Wide Events wzięła udział w trasie koncertowej po Niemczech.